Severočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Severočeská liga - muži
Severočeská liga - STŽ
Rozpis soutěže
Severočeská liga 2011/2012 - STŽ
SVČ liga MLŽci - jaro 2012
SVČ divize MLŽci - jaro 2012
Severočeská soutěž - MLŽky
Severočeská liga - MINI 4+1
Severočeská liga - MINI+PŘÍPR 4+1
Severočeská soutěž - MLŽci skupina A - podzim 2011
Severočeská soutěž - MLŽci skupina B - podzim 2011
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
3.9. 14:00
AN001
Česká Lípa - Jablonec
16 : 26
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:00
AO180
Lovosice - Talent A
26 : 14
14.4. 12:30
AO178
Talent A - Dukla 6
21 : 19
14.4. 10:00
AO176
Karviná A - Talent A
10 : 18
11.2. 15:00
AO106
Lovosice - Karviná A
24 : 21
11.2. 11:30
AO103
Úvaly - Lovosice
13 : 27
11.2. 09:00
AO101
Lovosice - Luhačovice
28 : 19
2.liga žen Č
14.4. 19:00
AS074
Milevsko - Ústí n.L.
13 : 33
10.12. 16:00
AS062
Strakonice - J.Hradec B
37 : 23
12.11. 15:00
AS046
Most B - Strakonice
20 : 24
2.liga starších dorostenek
8.4. 16:00
AV055
Lokomotiva Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 22
8.4. 13:00
AV040
Lokomotiva Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 23
26.11. 11:00
AV016
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
23 : 34
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 14:30
AW109
HC Plzeň - Pardubice
22 : 18
10.12. 14:15
AW062
Strakonice - H.Brod
21 : 36
Český pohár žen
11.9. 17:00
AY010
Ústí n.L. - Kobylisy
20 : 26
Finále Žákovské ligy starších žaček
3.6. 12:30
AZA014
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
3.6. 10:30
AZA012
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
2.6. 16:45
AZA009
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
2.6. 11:45
AZA004
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
2.6. 08:30
AZA001
Slavia - Písek
14 : 9
Severočeská liga - muži
27.5. 13:00
M-055
Děčín - Chemička "B"
32 : 31
13.5. 13:00
M-046
Děčín - Liberec
22 : 17
24.3. 10:30
M-032
HK Lovosice B - Liberec
31 : 26
6.11. 11:30
M-006
Chemička "B" - Liberec
33 : 30
2.10. 14:00
M-015
Česká Lípa - Liberec
26 : 18
Severočeská liga - STŽ
12.5. 08:00
SH-115/01
Tygři UL - Most
12 : 22
25.9. 09:45
SH-102/02
Louny - Most
14 : 10
SVČ liga MLŽci - jaro 2012
15.4. 09:00
MF-212/01
Louny - Most
9 : 8
Severočeská soutěž - MLŽky
28.4. 10:40
MD-264/3
DHK Most - Spartak UL
3 : 11
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 ELP Jablonec bez HK Baník Most - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
22 : 18
video
online
Lovosice - Tygři UL
20 : 13
video
online
Louny - Liberec
16 : 14
video
online
Jablonec - Lovosice
12 : 19
video
online
Tygři UL - Louny
6 : 25
video
online
Liberec - Lovosice
9 : 27
video
online
Jablonec - Tygři UL
23 : 21
video
online
Lovosice - Louny
9 : 14
video
online
Tygři UL - Liberec
25 : 26
video
online
Jablonec - Louny
9 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
40
38
0
2
880 : 401
76
2
Most
40
27
0
13
679 : 535
54
3
Louny
40
24
2
14
619 : 566
44
4
Liberec
40
12
4
24
671 : 701
28
5
Jablonec
40
12
2
26
609 : 785
26
6
Tygři UL
40
2
2
36
470 : 940
6
Tabulka střelců
Ondřej Poláček
ElektroPraga Jablonec
250
Radek Provinský
HK Lovosice
243
Jan Richter
Baník Most
211
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Provinský
HK Lovosice
24
David Karlovec
Baník Most
16
Martin Kotek
Liberec Handball
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
Baník Most
44
Filip Ševčík
HSK Tygři Ústí n/L.
32
Daniel Peniška
Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.