Severočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Severočeská liga - muži
Severočeská liga - STŽ
Rozpis soutěže
Severočeská liga 2011/2012 - STŽ
SVČ liga MLŽci - jaro 2012
SVČ divize MLŽci - jaro 2012
Severočeská soutěž - MLŽky
Severočeská liga - MINI 4+1
Severočeská liga - MINI+PŘÍPR 4+1
Severočeská soutěž - MLŽci skupina A - podzim 2011
Severočeská soutěž - MLŽci skupina B - podzim 2011
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 10:00
AC102
Dukla B - Chodov B
33 : 25
29.4. 09:30
AC113
Talent Plzeň "B" - Chodov B
20 : 21
18.3. 09:00
AC087
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
21 : 20
8.10. 10:00
AC015
Dukla B - Písek
26 : 26
2.liga mužů SVČ
12.5. 17:00
AD122
Žatec - Most
28 : 18
6.5. 18:00
AD116
Praha 4 - 1.HC Pardubice
35 : 22
28.4. 15:00
AD112
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 25
20.11. 16:00
AD043
Jablonec - Žatec
30 : 22
23.10. 17:00
AD028
1.HC Pardubice - Slavia
28 : 27
1.10. 17:00
AD010
Žatec - Praha 4
22 : 28
1.liga starších dorostenců
1.5. 14:00
AG102
Dukla - Kopřivnice
30 : 25
29.4. 15:30
AG113
Talent Plzeň - Kopřivnice
33 : 25
18.3. 13:00
AG087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
20 : 22
3.12. 14:30
AG060
Náchod - Talent Plzeň
15 : 30
16.10. 13:00
AG020
Jičín - Karviná
33 : 23
8.10. 14:00
AG015
Dukla - N.Veselí
35 : 20
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:00
AH112
Ml.Boleslav - Lovosice
15 : 33
22.4. 16:15
AH108
HC Plzeň - Liberec
23 : 26
25.2. 14:00
AH070
Liberec - Loko Č.Budějovice
20 : 36
13.11. 15:00
AH042
Liberec - HC Plzeň
30 : 39
1.liga mladších dorostenců
1.5. 12:00
AJ102
Dukla - Kopřivnice
45 : 33
29.4. 13:30
AJ113
Talent Plzeň - Kopřivnice
29 : 28
18.3. 11:00
AJ087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
35 : 22
3.12. 12:00
AJ060
Náchod - Talent Plzeň
17 : 38
16.10. 15:00
AJ020
Jičín - Karviná
23 : 30
8.10. 12:00
AJ015
Dukla - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 13:00
AK112
Ml. Boleslav - Úvaly
27 : 22
20.11. 18:00
AK043
Jablonec - D.Králové
41 : 19
22.10. 16:00
AK028
Chrudim - TJ košutka
30 : 22
Český pohár mužů
4.9. 11:00
AN008
Žatec - VŠ Plzeň
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 ELP Jablonec bez HK Baník Most - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
22 : 18
video
online
Lovosice - Tygři UL
20 : 13
video
online
Louny - Liberec
16 : 14
video
online
Jablonec - Lovosice
12 : 19
video
online
Tygři UL - Louny
6 : 25
video
online
Liberec - Lovosice
9 : 27
video
online
Jablonec - Tygři UL
23 : 21
video
online
Lovosice - Louny
9 : 14
video
online
Tygři UL - Liberec
25 : 26
video
online
Jablonec - Louny
9 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
40
38
0
2
880 : 401
76
2
Most
40
27
0
13
679 : 535
54
3
Louny
40
24
2
14
619 : 566
44
4
Liberec
40
12
4
24
671 : 701
28
5
Jablonec
40
12
2
26
609 : 785
26
6
Tygři UL
40
2
2
36
470 : 940
6
Tabulka střelců
Ondřej Poláček
ElektroPraga Jablonec
250
Radek Provinský
HK Lovosice
243
Jan Richter
Baník Most
211
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Provinský
HK Lovosice
24
David Karlovec
Baník Most
16
Martin Kotek
Liberec Handball
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
Baník Most
44
Filip Ševčík
HSK Tygři Ústí n/L.
32
Daniel Peniška
Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.